O mě

Jak to celé bylo

V této sekci vám přiblížím, jak jsem se naučila anglicky a jak to celé bylo.

Angličtina je moje záliba a vždy jsem se o ní zajímala. Studium angličtiny jsem započala již na základní škole. Na střední škole mě rodiče vyslali na 5-ti týdenní kurz na Maltu, kde jsem studovala a získala certifikát. Po střední škole jsem pokračovala ve studiu angličtiny na jednoletém pomaturitním kurzu, který jsem zakončila zkouškou. Na univerzitě jsem v posledním ročníku v roce 2008 odjela studovat do turecké Antalye v rámci projektu ERASMUS. Tento čas byl nejkrásnějším časem mých studentských let. Domů jsem si přivezla překrásné zážitky a kvalitní znalost angličtiny. Všechny předměty jsem studovala v angličtině a semestr zakončila zkouškami.

Později v mém zaměstnání jsem využívala angličtinu denně. Po návratu z práce jsem opět mluvila jen anglicky, protože můj přítel byl cizinec. Angličtina se stala mým denním chlebem a mnoho mi to dalo.

Na mateřské dovolené jsem hledala možnosti přivýdělku a také možnosti seberealizace. Jednoho krásného dne mě kamarádky překvapily milým návrhem, ať učím angličtinu jejich malé ratolesti. Po načerpání znalostí jsem vytvořila koncept hodiny a vytvořila skupiny dětí podle věku. Hodiny začali fungovat a děti ke mě chodili nadšené. To mě v mém úsilí posouvalo a stále posouvá dál.

V roce 2022 navštěvuje učebnu cca 30 studentů všech věkových kategorií. Kurzy realizuji i ve třech školkách. Nově nabízím možnost online kurzu anglického jazyka. 

Rozšířila jsem výuku i pro dospělé, převážně začátečníky a mírně pokročilé.

Budu se na vás těšit osobně.

Krásný den všem :)

 Ing. Lenka Slavíková